KONST / Litografier / Grafiskt blad 13449136

nr 1344 9136

Grafiskt blad

Efter Johan Babtist Homann, Nürnberg, 50x60 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 18:08:00

30/8 02:47:06 1      Vinnande bud